Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir.

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik ve Güvenlik

Katregrup Elektronik Medikal San ve Tic. Ltd. Şti. Gizlilik ve Güvenlik

Katregrup elektronik Medikal San ve Tic. Ltd. Şti. olarak http://www.katrehacamat.com sitemiz üzerinden siparişiniz esnasında girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz sizin onayınız dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığımız sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacaktır. 

Kuruluşumuz tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri kapsamında bu bilgileri yalnızca resmi olarak talep edildiği takdirde gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır. Yukarıdaki maddeye ek olarak, kişisel bilgileriniz ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürünlerin tanıtımı, www.katresifa.com ile ilgili duyuru, yenilik veya haberlerin e-posta yoluyla sizlere iletilmesi suretiyle sadece tarafımızdan olmak üzere pazarlama amaçlı kullanılabilecektir.

Bu sayfada yer alan gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası Katregrup Elektroink Medikal San ve Tic. Ltd. Şti. tarafından güncellenebilmektedir, bu nedenle "Gizlilik Taahhüdü" sayfamızdaki bilgilerin ziyaretçi/üyelerimiz tarafından periyodik olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. http://www.katrehacamat.com web sitemizde yer alan tüm marka, logo, görsel ve yazısal içeriklerin telif hakları aksi belirtilmedikçe sahiplerine aittir.  

Ürün görsellerinde ve bilgilerinde olabilecek yanlışlıklardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.  Web sitemiz üzerinde yayınlanan hiçbir yazı, görsel içerik veya veri üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Yukarıdaki gizlilik taahhüdü, www.katresifa.com ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.

Katregrup Elektronik Medikal San ve Tic. Ltd. Şti. Hesap Bilgilerimiz

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI
Hesap Adı: KATREGRUP ELEKTRONİK MEDİKAL SAN. VE TİC.  LTD. ŞTİ.
IBAN: TR39 0020 3000 0915 3024 0000 01


Katre Hacamat olarak keyifli ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamanız için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.

Örneğin kredi kartı bilgilerinizin hiçbir şart altında kaydedilmesi ya da kopyalanması olasılığını, kişisel bilgilerinizin 3. şahısların eline geçmesi ya da 3. şahıslarla paylaşılması olasılığını, özetle bilgi güvenliğinizin zarar görebileceği tüm ihtimalleri tamamen ortadan kaldırdık. Tüm sipariş işlemleriniz, kredi kartı bilgilerinizi 256 bit SSL Sertifikası ile koruma altına aldık.
Yükleniyor...