Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir.

Kargo Ücretleri Hakkında

HACAMAT KUPASI KARGO ÜCRETLERİ
Hacamat malzemeleri hacimli yer kapladığından dolayı, kargo firmaları tarafından ağırlığından ziyade hacimsel desilerine göre fiyatlandırılır. Bu sebepten hacamat kupalarının kargo ücretleri yüksektir. Genel alışveriş malzemelerinin satıldığı websiteleriyle kıyaslanmamalıdır. 

Örneğin; Ortalama 1 koli hacamat kupası alımında ödeyeceğiniz kargo ücreti, diğer alışveriş sitelerinde alacağınız çok daha pahalı ürünlerden daha fazla kargo ücreti gerektirir. Bu çok normaldir.  Çünkü hacamat kupaları çok fazla yer kaplar ve desileri çok büyüktür. Bu sebeple kargo ücretleri oldukça pahalıdır. 
KATRE HACAMAT MALZEMELERİ olarak Yurt içi kargoyla olan anlaşmamızla, siz müşterilerimize gönderdiğimiz kolilerimiz yaklaşık %70-80 civarında indirimli olarak hesaplanmaktadır.  Almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyerek ürünlerin kargo fiyatlarını görebilirsiniz. 
ÜRÜNLERİN PAKETLENMESİ
Kargo firmalarının ürünleri kötü taşıma şartlarından ötürü, zaman zaman kupalarda taşınma sırasında kırılmalar olabiliyor. Bu kırılmaları en aza indirmek için kolilerin paketlenmesine çok özeniyoruz. Kolileri kapatırken taşınma sırasında sallanmamaları için; alınan malzemenin miktarına göre kolileri düzgün bir biçimde küçültüyor ve gerekli olan durumlarda koli dolgu malzemeleriyle (karton, köpük vs..) ürünleri sıkıştırarak kapatıyoruz. Son olarak şerit kapamayla hem koliyi daha da sağlam hale getiriyor, hem de kargoda taşınmasını kolay hale getirip taşınma sırasında kolinin patlayarak ürünlerin sağa sola dağılmasını önlüyoruz.
Bu kadar tedbirin ardından yinede kargo sırasındaki ufak tefek kırılmaların önüne geçilemiyebiliyor.  Eğer ürünleri teslim aldığınızda kırılmış kupalar varsa, bir sonraki siparişinizde bize bildirip, kırılan adet kadar yeni kupa ilavesi yapıyoruz. 
Yükleniyor...