Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Cevap: Satışını yaptığımız hacamat kupaları, %100 kendi üretimimizdir, tescilli markamız olan KATRE HACAMAT markasına aittir. Kupalarımız dünyada en çok tutulan, kalite yönünden en güvenilir olan üstten siboplu modeldir. Sibop kısmı sızdırmazlık güvenliğinden dolayı %100 gerçek silikondan yapılmıştır. Plastik kısmında ise kesinlikle geri dönüşüm malzeme kullanılmaz. Kupaların üretiminde çok sık örnekleme yaparak sızdırmazlık kontrolü yapıyoruz. Kontrollerimizi tamamen kendi geliştirdiğimiz elektronik mikro vakum test cihazlarında yapıyoruz. Kupalarımızdaki olası arıza oranı her yüz kupada 1-2 adet olabilir. Bu arıza oranı bazen 1000 kupada 1-2 adet olabilir ve bazende hiç arıza çıkmayabilir. 
Cevap: Arıza bizden de kaynaklansa, kargo firmasından da kaynaklansa biz müşterilerimizi mağdur etmemek adına, bir sonraki siparişinizde bize arızalı kupa miktarını bildirmeniz durumunda,  yeni siparişinize belirttiğiniz adetlerde kupayı ücretsiz olarak ilave yapıyoruz. 
Cevap: Kargo firmalarının ürünleri kötü taşıma şartlarından ötürü, zaman zaman kupalarda taşınma sırasında kırılmalar olabiliyor. Bu kırılmaları en aza indirmek için kolilerin paketlenmesine çok özeniyoruz. Kolileri kapatırken taşınma sırasında sallanmamaları için; alınan malzemenin miktarına göre kolileri düzgün bir biçimde küçültüyor ve gerekli olan durumlarda koli dolgu malzemeleriyle (karton, köpük vs..) ürünleri sıkıştırarak kapatıyoruz. Son olarak şerit kapamayla hem koliyi daha da sağlam hale getiriyor, hem de kargoda taşınmasını kolay hale getirip taşınma sırasında kolinin patlayarak ürünlerin sağa sola dağılmasını önlüyoruz.
Bu kadar tedbirin ardından yinede kargo sırasındaki ufak tefek kırılmaların önüne geçilemiyebiliyor.  Eğer ürünleri teslim aldığınızda kırılmış kupalar varsa, bir sonraki siparişinizde bize bildirip, kırılan adet kadar yeni kupa ilavesi yapıyoruz. 
Cevap: Ürünlerimizi anlaşmalı olduğumuz aras ve sürat kargoyla gönderim yapıyoruz. Satın aldığınız ürünler, normal şartlarda 1 iş günü içerinde kargoya verilir. Hacamat haftaları ve kampanya zamanlarında kargoya verilme süresi 2-3 günü bulabilir. Ürünün elinize ulaşma süresi; seçtiğiniz kargo firmasına, kargo firmasının yoğunluk durumuna, oturduğunuz adrese göre değişkenlik göstermekle birlikte genel olarak 1-3 gündür. 
Cevap: Ürünleriniz kargoya verildiği zaman size sms ve mail olarak kargo takip numarası gönderilir. Lütfen kargonuz 1 gün içerisinde adresinize teslim olmazsa kargo firmasıyla irtibata geçerek kargonuz hakkında bilgi alın. Kargo firması sizi adresinizde bulamazsa kargoyu şubeye götürüp üç gün bekletir. Eğer 3 gün sonunda kargonuzu almazsanız iade olur.  İade durumunda, kargo firmaları tarafından dönüş için ilave ücret alınır.  Bize geri dönen koli, tarafımızdan incelemeye alınır, içerisinde kırık kupa varsa değiştirilir, koli hasar gördüyse koli değiştirilip tekrar paketleme işlemi tamamlanır.  Eğer kargo size bağlı bir durumdan dolayı geri dönerse, kargonun hem gidiş, hem geliş ücreti siparişinize ilave edilerek tekrar gönderim yapılır.
Cevap: Kargo firmaları gelmeden önce genellikle ARAMAZLAR! Ve hatta büyük çoğunluğu sizi adreste bulamadıkları zaman bile aramazlar. Gelmeden önce beni arasın, şu gün şu saatte evdeyim o saatte dağıtıma gelsin gibi istekleriniz kargo firması tarafından kesinlikle dikkate ALINMAZ! Lütfen sipariş vermeden önce kargonun size gelebileceği muhtemel zamanlarda evinizde kargoyu teslim almak üzere birisi bulunsun veya kargo firmasından ürünü kendiniz teslim alın. Aksi takdirde hem gönderici olarak biz, hem alıcı olarak siz mağduriyet yaşarsınız. Mağduriyet yaşamayan bir tek kargo firması olur (Her türlü gönderi ücretini alır, teslim etse de etmese de, hatta teslim etmezse birde kargo iade taşıma ücretini de alır.) 
Hacamat malzemeleri hacimli yer kapladığından dolayı, kargo firmaları tarafından ağırlığından ziyade hacimsel desilerine göre fiyatlandırılır. Bu sebepten hacamat kupalarının kargo ücretleri yüksektir. Genel alışveriş malzemelerinin satıldığı websiteleriyle kıyaslanmamalıdır. 

Örneğin; Ortalama 1 koli hacamat kupası alımında ödeyeceğiniz kargo ücreti, diğer alışveriş sitelerinde alacağınız çok daha pahalı ürünlerden daha fazla kargo ücreti gerektirir. Bu çok normaldir.  Çünkü hacamat kupaları çok fazla yer kaplar ve desileri çok büyüktür. Bu sebeple kargo ücretleri oldukça pahalıdır. 
KATRE HACAMAT MALZEMELERİ olarak Yurt içi kargoyla olan anlaşmamızla, siz müşterilerimize gönderdiğimiz kolilerimiz yaklaşık %70-80 civarında indirimli olarak hesaplanmaktadır.  Almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyerek ürünlerin kargo fiyatlarını görebilirsiniz.
Kampanyalarımızı hem sosyal medayadan hem de sms ile paylaşıyoruz. Sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi öneririz. Fakat bazı kampanyalar çok kısa süre sürdüğünden en hızlı haberdar olma yöntemi sms bültenimize kaydolmaktır. Websitemizin en alt kısmında bulunan kısıma sms kaydınızı yaparsanız, kampanyalarımızdan ilk sizin haberiniz olur. 
Yükleniyor...