Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir.

HACAMAT İLE HASTALIKLARIN TEDAVİSİ KİTABI

  • 400,00 TL
  • En geç 27 Haziran Perşembe günü kargoda!
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Müşteri Etkileşim Butonları

ÖNSÖZ

Dünyada artan çocuk rahatsızlıklarının sonucu olarak yaygın şekilde karşılaştığımız gelişim geriliği ve öğrenme güçlüğü çeken, özel ilgi ve üstün çaba gerektiren çocukların sayısında sürekli artış gözlenmektedir. Dünyalar tatlısı çocuğumda sebebi bilinmeyen bir kasılma ile bu artıştan etkilenen aileler arasına girmemle başladı hikâyem.

Çağdaş tıp ve teşhis imkânlarını yerli ve yabancı birçok yöntemlerle, arayışlarım ve çabalarım çözümsüzlükle sonlandı. Modern tıp ile yürüttüğümüz tedavi sürecimizde çaresizlikle sonuçlanınca. "Allah Teâlâ hastalığı da ilacı da indirmiştir. Ve her hastalığa bir ilaç var etmiştir. Öyleyse tedavi olun. Ancak haram olan şeyle tedavi olmayın." Hadisi kararan hayallerime ümit oldu. Eskiye dönüş, fıtrata yöneliş, bedeni tanıma ve maruf tedavilere kapılar açıldı.

Araştırma ve okumalarım sonucunda “Tedavi olduğunuz şeylerin en hayırlısı hacamattır.” Hadisinde olduğu gibi yavrumda hacamat ile ciddi yol kat ettim. Bu faydayı özelden genele yaymak için kâinatın bir modeli olarak yaratılan insan bedenine nasıl daha faydalı olur düşüncesi ile hacamatın inceliklerini yerli ve yabancı kaynakları tarayarak günümüze kadar olan uygulamaları ele aldım.

Edindiğim bilgileri bütünsel bir bakışla hastalıklara göre uygulayarak, hastalıklarda dikkat edilecek hususları modern ve geleneksel tıp yöntemlerinin karışımı olacak şekilde hazırladım. Kendi tecrübelerimi, öğrencilerimin yaptığı uygulamalardaki geri bildirimleri siz değerli okurlarıma ve haccam - haccamelere rehber olmasını ümit ediyorum.

Hacamatla alakalı yazılmış en kapsamlı kitapladan biridir

285 sayfadır ve ciltlidir.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğinizde herhangibir kampanya yoğunluğu yoksa 24-48 saat içinde kargoya teslim edilir. 
Yükleniyor...