Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir.

MİZAÇ KİTABI

  • 350,00 TL
  • En geç 27 Haziran Perşembe günü kargoda!
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Müşteri Etkileşim Butonları

Büyük Sorunların Kolay Çözümü Mizaç Kitabı

Mizaç, hayatında farklı bir yolculuğa çıkma fırsatı sunar. Eğer mizaç özelliklerini tam olarak bilseydin, şu an çok daha farklı bir hayatın içinde olacağını net bir şekilde görebilirdin. Hem fiziksel hem de psikolojik olarak sıkıntı yaşadığın durumları düzeltme şansına sahip olabilir. Aynı zamanda, değişmesini istediğin insanlarla ilgili sıkışıp kaldığın sorunları kolayca çözebileceğini fark ederdin. Büyük zorluk olarak algıladığın pek çok şeyin çözümünün aslında kolay olduğunu keşfedersin.

Acı içinde kıvranan ilişkiler, son bulmayan hastalıklar ve tedavi arayışları, çaresizlik içinde debelenen hayatlar, birbirini anlamayan hatta kendini bile anlamayan insanlar neden bu kadar çok? Masum, saf ve temiz olarak dünyaya gözlerini açan âdemoğlu ile anlaşmak ve hastalıklarını tedavi etmek bu kadar zor mu? Aslında değil. Yaratılış farklarını görüp anladığımızda çok basit. Bu kitapla birlikte insanları değiştirmeyi değil onların mizaçlarını anlayarak hayatınızı ve ilişkilerinizi kökten değiştirme imkânı bulacaksınız.

Bu kitap mucizeler vadetmiyor, mucize olan insanın büyük sorunlarının kolay çözümlerini anlayarak çözmeyi vaat ediyor.

Mucizeyi anlamaya hazır mısın?

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğinizde herhangibir kampanya yoğunluğu yoksa 24-48 saat içinde kargoya teslim edilir. 
Yükleniyor...