Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir.

SÜLÜK VE HASTALIKLARIN TEDAVİSİ KİTABI

  • 300,00 TL
  • En geç 27 Haziran Perşembe günü kargoda!
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Müşteri Etkileşim Butonları

Sülük İle Hastalıkların Tedavisi Kitabı

Bu, bir şifa yolculuğu!

Sağlık Hazinesini korumak isteyenler!

Bu kitap, size rehberlik etmek üzere kaleme alındı. Hastalıklarda; bedensel, zihinsel ve koruyucu tedavi anlamında “doğal iyileşme” çabalarınıza rehberlik etmek için. Bir başınıza, kapı kapı dolaşarak aradığınız o şifa yollarına kolaylıkla ulaşabilmeniz için.

Bu kitapta, gölden alınan sülüğün, ehlinin eli ile şifa sebebi olduğu tedaviyi anlattık; sülüğün vücuda bıraktığı enzimlerle, sorunlu bölgelere uygulanan tedaviyi.

Modern zamanlarda bilerek ya da bilmeyerek, zorlaştırılan; gizemli/sırlı kılınan ve de doğal olmayan tedavi yolları, aslında geçmişte zor değildi, kolaydı; sırlı/gizemli değildi, açıktı ve doğallık taşıyordu. Bu kitap, kolay ve sırlı olmayan doğal tedavi yolları konusunda size yardımcı olma amacını taşıyor.    

Modern zamanın insanı, hastalıkları tamamen geçiren bir şifayı bulmaktan çok, tedavi olmuş olmayı daha çok önemsiyor, ne yazık ki! Doğal olmayan tedavi süreçleriyle oyalanıyor; sağlığı zarar görüyor; gereğinden çok çok fazla zaman ve para kaybediyor.

Bu kitapta, bir doğal yöntem olan, sülük tedavisiyle tanışacak; sülükten gelen şifa sağlayıcı enzimleri keşfedecek ve bedenin fıtratına uygun olan bu kadim tedaviyi öğreneceksiniz. Okuduğunuzda sülük tedavisinin tarihçesini bilecek; tedavici edici sülüklerle tanışıp, bu sülükler hakkında anatomisine varıncaya kadar bilgi edineceksiniz. Unutturulan sülük tedavisini, bu tedavinin kolaylığını ve doğallığını fark edeceksiniz. Öğrendiklerinizi doğruca uyguladığınızda bu tedavi yöntemiyle sağlığınızı seans seans yeniden inşa edecek; bedeninizi daha sağlıklı hale getireceksiniz.

Sevgili okurlar! Pek çok hastalıktan iyileşmemize sebep olması için var edilmiş sülükten korkmayın! Sülüğün bizi nice sıkıntılardan kurtaracak bir etkiye sahip olduğunu düşünün ve ondan iğrenmeyin!

110 sayfadır ve ciltlidir.

 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğinizde herhangibir kampanya yoğunluğu yoksa 24-48 saat içinde kargoya teslim edilir. 
Yükleniyor...