Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir. Sitemizin altyapısı değişmiştir. Eski kayıtlı müşterilerimizin şifre resetlemesi gerekmektedir.

MUMİYO

  • (3 adet alımda fiyatı 90 tl / 6 det alımda fiyatı 85 tl)
  • 100,00 TL
  • En geç 4 Mart Pazartesi günü kargoda!
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Müşteri Etkileşim Butonları

MUMİYO NEDİR – NE İŞE YARAR

 

3 bin yıllık bir geçmişe sahip olan Mumiyo (dağların gözyaşı),yüksek bölgelerde ve dağlarda bulunan bitkilerin yüksek kayaların arasından sızarak ve doğal olarak sertleşmesi sonucu oluşan siyah renkteki tortu ve yüksek minerale sahip doğal bir bileşendir. Bu bitkiler doğal şekilde gerçekleşen oluşum ile bu hale gelirler.

 

Eski çağlardan beri bilinen Mumiyo; daha çok eklem rahatsızlıklarına bağlı oluşan hastalıkların tedavisinde kullanılmıştır. Buna bağlı olarak diğer kemik hastalıkları ve romatizmaya bağlı hastalıkların tedavilerinde de kullanılmıştır. Ayrıca diş hastalıklarını iyileştirmede de çok yaygın olarak kullanılmıştır. Baş ağrısı, horlama, uyku problemleri, kırıkların tedavisinde de kullanılmıştır. Kalp ve kanser hastalıkları da dahil çok çeşitli hastalıkta tedavi edici etkisi olduğu söylenmektedir.

 

Mumiyo’da 85′ den fazla mineral, amino asit, A, B, C ve P vitaminleri bulunur. Ayrıca kobalt, bakır, nikel, demir, çinko, manganez, krom, sodyum, potasyum, magnezyum, kadmiyum, bizmut, molibden gibi elementler de içermektedir. Mumiyo’nun temel maddesi olan fulvik asit burada en doğal ve saf haliyle bulunur. Fulvik asit, hücre duvarlarını genişletir ve mineralleri hücrelerin en derin köşelerine kadar taşır.

 

Mumiyo’nun düzenli kullanımı, stres yaşamadan yeni değişik çevresel, iklimsel ve sosyal koşullara alışması için beden ve zihne yardımcı olur.

 

Ayrıca gastrik ülser, peptik ülser gibi mide rahatsızlıklarında tedavi edici etkisinin yanında beslenme, canlılığı yenileme ve fiziksel güç için kullanılır.

 

Mumiyo üzerinde yapılan çalışmalar günde 750 mg.  Mumiyo alımının testosteron düzeyini %30 oranında yükselttiğini göstermiştir.

 

Kendine has bir tadı ve kokusu olan Mumiyo’ya, doğallığının bozulmaması için herhangi bir tatlandırıcı vb. katılmamıştır. Bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

 

MUMİYO KULLANIM BİLGİSİ

 

Takviye ve genel kullanım için günde 1 adet tok karnına, hastalık için sabah 1 akşam 1 aç karnına bol su ile birlikte günde 2 defa kullanılması ve peşine en az 1 saat bir şey yiyip içilmemesi tavsiye ediliyor.

 

- 8 gün kullanıp 2 gün ara vermek şeklinde en az 2-4 ay kullanılması tavsiye ediliyor.

 

- Güneş görmeyen serin, rutubetsiz ve oda sıcaklığında bir yerde yada dolapta muhafaza edebilirsiniz.

 

- Emerek ya da suda eriterek daha iyi ama tadı tuhaf gelirse hap gibi yutarak kullanabilirsiniz.

 

- Kullanmadan önce ve kullandıktan sonra 2 saat süreyle ekşi, acı ve asitli içecek ile alkol ve sigara kullanmayınız. Bunların Mumiyo’nun etkisini azalttığı belirtiliyor.

 

Uyarılar

 

- Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.

 

- Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

 

- Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.

 

İIaç değildir. İlgili kanun uyarınca hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.

 

 

 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğinizde herhangibir kampanya yoğunluğu yoksa 24-48 saat içinde kargoya teslim edilir. 
Yükleniyor...